راه اندازی نسخه آزمایشی سایت

بازدید کننده گرامی ، سلام و درود . به وب سایت رسمی گروه تولیدی عسل علم کوه خوش آمدید . در این وب سایت ، اطلاعات جامعی پیرامون اهداف و فعالیت های گروه علم کوه ، معرفی محصولات زنبور که توسط این گروه فرآوری می شود ، دانستنی های کوتاه ولی مفید پیرامون محصولات زنبور ، و همچنین مطالب جامع تر در بخش وبلاگ ، خدمت شما بازدید کننده گرامی ارائه می شود .

در بخش وبلاگ ، یعنی همین بخشی که در آن قرار دارید ، امکان درج نظرات و یادداشت های شما فراهم شده ؛ تا بدین وسیله ، هم امکان مشارکت شما عزیزان در بحث فراهم گردد ؛ و هم امکانی باشد تا پرسش های خود را پیرامون مطالب مندرج در وبلاگ که عمدتا مباحث علمی پیرامون زنبور عسل و محصولات آن است ، مطرح نمایید .

لازم است یادآور شویم که این وب سایت فعلا در مرحله آزمایش قرار دارد ؛ بنابراین ضمن عذرخواهی خواهش می کنیم اشکالات و خطاهای موجود در سایت را موقتا نادیده گرفته و به ما این فرصت و امکان را بدهید تا به مرور به وب سایتی کامل و جامع دست پیدا کنیم . نیز از حسن تحمل شما صمیمانه تشکر می کنیم.

با تشکر فراوان، مجری و پشتیبان وب سایت ، جواد امیری
یک شنبه ، هفتم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و یک خورشیدی

ارسال شده توسط گروه تولیدی عسل علم کوه در | 2 نظر | 1646 بار مشاهده شده
محمود احتشامی در محمود احتشامی نوشت:
سلام سایت خیلی زیباییه . موفق باشید
کویر سکوت در کویر سکوت نوشت:
سلام . خیلی جالب بود که واسه فروشگاه عسل سایت زدین . معلومه که خیلی به روز هستین . واقعا که عصر ، عصر تکنولوژیه . امیدوارم کم کم سیستم فروش هم راه بندازین در این صورت حتما نباید تا شمال بیایم. واسه ما راحتتره اینطوری